showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Tv izle - Announcement: Kanal Türk Canlı izle


Canlı izle
Canlı izle

Etiketler: canlı izle, canlı televizyon yayını, canlı tv, canlı tv izle, izleme, kanal izle, Kanal Türk canlı, Kanal Türk canlı izle, Kanal Türk canlı tv, Kanal Türk canlı yayın, Kanal Türk izle, Kanal Türk naklen yayın, Kanal Türk televizyonu,
Facebook   Twitter

Kanal Türk
Kanal Türk televizyon kanalını canlı ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

 
 

ŞUANDA FLASH TV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

 

HER ZAMAN BEĞENEREK SEYRETTİĞİNİZ BİR KANAL

               

On yılı aşkın bir zamandır ekonomik ve siyasi bakımlardan hızlı bir şekilde kalkınmakta olan dünya ülkelerinde çok sık rastlanan zorlukları ve sıkıntıları başarılı bir biçimde atlatarak bugünlere gelebilmiş bir kanal olan flash tv izle herkesin çok severek seyrettiği kaliteli bir televizyon kanaldır. Göktuğ Elektronik A.Ş. tarafından 15 Ocak 1992 senesinde ilk özel televizyon kanalı olarak yayınına başlamıştır. Gün içinde müzik, film, diziler olan gece izlenme oranının daha yoğun olduğu saatlerde ise haber programları, popülerliği fazla eğlence programları, yerli ve yabancı filmler olmak üzere yayın akışı kaliteli ve sürükleyici olan flash tv logosu adı altında bilinen Ulusal Televizyon kanalının sahibi ve işletmecisi Göktuğ Elektronik Anonim şirketidir.  

               

Ülke geneline kurdukları yayın ağı ve buralardaki verici istasyon tesisleri sayesinde ülke genelinde büyük şehirlerden tutunda kasabalara ve hatta küçük yerleşim birimlerine varıncaya kadar güzel yurdumuzun her yerinden mükemmel olarak yayınlarının izlenebilmesi maksadı ile kurulmuştur. Ulusal Kablolu Tv işletmesi tarafından flash tv’nin yayınları abonelerine ulaştırmayı başarmaktadır. Yurt genelinde flash tv kanalının izlenme ve erişimi nerede ise %97 oranlarıyla en yüksek seviyede gerçekleşmektedir. Bunların yanı sıra ek olarak tv izle Ortadoğu, Arap Ülkeleri, İsrail, Avrupa, Balkan Ülkeleri, Avrupa Birliği Ülkeleri, Doğu Avrupa Ülkeleri ile Kafkasya bölgelerinde yaşayan tüm Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında uydu yayınları aracılığı ile izlenebilmektedir. Muhteşem bir şekilde tasarlanıp projelendirilerek uygulanan ve en gelişmiş en modern teknik alt yapısı ile başarılı çalışmalara imza atan insan kaynakları idari bölümü ve bu sektördeki üstün rekabet gücü ile flash tv Türkiye Medya sektöründeki rekabet etme şansı ve imkânları ile geniş bir medya kuruluşudur. Tv izle televizyon sanayinin temelinin eğlence sektörü olmasından dolayı hem müzik eğlence hemde haber programları ile gün içinde belirli gün ve saatlerde yayınlanması programların tasarlanıp planlamayla faaliyetlerinin esası olarak kabul edilip uygulanmaktadır. Flash tv üst idare bölümünde Yönetim Kurulu başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Genel Yayın Yönetmeni, Muhasebe Müdürü ve Teknik Koordinatör yer almaktadır.

 


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu ecanlitv.com





 1. harun diyor ki:

  çok iyi bir kanal

 2. murat demir diyor ki:

  ben galatasaraylı olarak üzüldüm ama hoca hem kendi sağlığı açısından hem takımı için bu kararı doğru bi seçenek .zaten kafa olarak bitirmişse sahada da pek bişey veremezsin takıma.

 3. ali diyor ki:

  selam
  ben bu imkani sagladiginiz icin tesekur etmek istiyorum ben irandan sizi ve bu programi izliyorum izliyorum .
  tesekurler

 4. mustafa sahin diyor ki:

  bir trabzonlu olarak kardesimizi almanyadan destekliyoruz haydi selcuk bitir su isi erkenden bütün kalbimizle seninleyiz

 5. cüneyt küçük diyor ki:

  YA SAYIN TV İZLİYECİLERİ BU KADAR YANLI BİR YAYIN YAPILIRMI SİZE SORUYORUM.ŞU PROGRAMI İZLEYİN..E.TOROĞLU İLE G.ÖZDENAK DIŞINDA KONUŞAN YOK.

  • salih diyor ki:

   sizleri alkisliyorum bu saata kadar izlemeye birtek sizler degersiniz arkanizdayiz taktir ediyoruz

 6. adem diyor ki:

  Ben diyorumki tff bu 16 takımdan 15şini küme düşürsün yalnız fener kalsın her sezon şikesiz şapiyon olsun…..

 7. mert diyor ki:

  beyler ben size söyleyeyim çıkacakları seneye _9 puan la başlar fener 2 senede avrupaya gitmez olacak olan budur.

 8. feneahmet diyor ki:

  sayın kanal türk izleyicileri ben kanal türkü uydudan silmeyi düşünüyorum çünkü spor programında erman toroglu tam anlamıyla milleti birbirine düşürüyorr hiç yumuşatmıyor ortalıgı gaz veriyo sürekli takınm seyircilerine yani birbirine girseler sevinecek gibi bir hal var gs fener maçı sonbrası yorumları rtük izlemedimi hayret ediyorumm

  • Haluk KOÇ diyor ki:

   Erman Toroğlunu bu akşam gördükten sonra ona hak verdim. Gerçekten eski Ankara Ulus’ta kabzıbal öğretisi verdi.
   Ancak benim görmek, bilgi edinmek ve paylaşım için böyle kabzımal öğretileri değil de futbol bilgisi ve eğitimi olan kişileri görmek isterdim.

Announcement: Kanal Türk için 47 Yorum Yapıldı







Duyuru

Sitemizde bulunan bütün kanallar internette mevcut olan en iyi görüntü ile sizlere sunmaya çalışmaktayız.Yayını olmayan yada aksayan kanallar kendi siteleri dahil diğer sitelerde de aynı şekilde sorunlu olacağını bilmenizi isteriz..



Canlı tv kanallarına yaptığınız yorumlar moderatör arkadaşlarımız tarafından kontrolden geçmektedir.Herhangi bir reklam, hakaret ve benzeri yıkıcı yorumlar içermeyen mesajlar onaylanmaktadır.Canlı yayın kanallarına yapılan üst üste mesajlar ise birleştirilmektedir.Siz ziyaretçilerimizin yorumları bizler için değerlidir.En asgari şekilde yorumlarınıza müdehale etmeden olduğu gibi yayınlamaya özen gösteriyoruz.Lütfen Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum göndermeye devam ediniz.Diğer canlı tv izle siteleri gibi yandaş olmadığımızı bilmenizi isteriz.Amacımız sizlere en iyi canlı yayın hizmetini sunmaktır.