showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Tv izle - Announcement: Samanyolu Tv Canlı izle


Canlı izle
Canlı izle

Etiketler: canlı izle, canlı televizyon yayını, canlı tv, canlı tv izle, izleme, kanal izle, Samanyolu Tv canlı, Samanyolu Tv canlı izle, Samanyolu Tv canlı tv, Samanyolu Tv canlı yayın, Samanyolu Tv izle, Samanyolu Tv naklen yayın, Samanyolu Tv televizyonu,
Facebook   Twitter

Samanyolu TV
Samanyolu TV televizyon kanalını canlı ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 

ŞUANDA STV İZLE ME SAYFASINDASINIZ!

İçeriklerine göre kanallar
Televizyon izlemek insanlar için oldukça önemlidir. Televizyon günlük hayat içinde büyük bir rol oynar. Diğer kitle iletişim araçlarından farkı hayatımızda çok etkin olmasıdır. Bundan dolayı tek kanallı dönemden günümüze kadar birçok kadar yayın akışına başlamıştır. Örneğin; bu kanallardan biri Samanyolu TV ‘ dir. 1996 yılının Eylül ayında yayına girmiştir. Kanal genelde muhafazakâr kesime hitap etmektedir. Bundan dolayı programların içeriği buna göre düzenlenmektedir. Kanalın önceki adı samyeli tv ‘ dir.

Samanyolu TV birçok programı içerisinde bulundurur. Bunlardan bazıları; Ana Haber Bülteni, 15 Saniye, Yeşil Elma, Davetsiz Misafir, Maceracı, Evim Evim Temiz Evim, Ayna, Merhaba Yenigün, Merhaba Haftasonu, Vahşi Zamanlar dır. Uydu yayını ; türksat 3A 11906 H 4800 5\6 dır. Digitürk 35. Kanal , d-smart 28. Kanal dır . Bu kanala sahip kuruluşun radyo kanalları da bulunmaktadır. Ayrıca bu grubun başka dini yayın yapan kanalıda mevcuttur. Habercilik yayınları yapan kanalıda vardır. Ve bir diğer kanalıda çocuklar için yayın yapmaktadır. Bu kanal asya, Avrupa, Afrika, Amerika, Okyanusya ‘ ya yayın yapmaktadır. Samanyolu TV ‘nin genel merkezi Çamlıca, İstanbul ‘dadır. Televizyon izlemenin olumsuz etkileri üzerinde durulur. Ama kanıtlanmış olarak tv izle gibi eylemlerin birçok yararlarından bahsedilmektedir. Örneğin bir programda geçen yeni bir terim kelime dağarcığınızı geliştirir. Ayrıca yeni duyulan şeyler ile araştırma yapma isteği gelebilir. Örneğin programda bir peygamber örneği varsa sizi bunu araştırmaya sevk edebilir. Haberler sayesinde dünyadaki ve ülkenizdeki değişimlerden haberdar olabilirsiniz.

 

Televizyon izlerken dinlenebilir aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Televizyon sayesinde çocuklar eve bağlanır. Yeni bilgiler edinir ve hayal dünyaları gelişir. Ve hayatlarını etkileyecek yeni bilgiler öğrenebilir. Bir çizgi filmden yalnız başına denize girmenin tehlikeli olduğunu ya da ocaklardan uzak durulması gerektiğini öğrenir. Yeni kelimeler ve ne anlama geldiği hakkında bilgi edinir. Ama söz konusu çocuksa izlediği programlar mutlaka bir yetişkin tarafından kontrol edilmeli ve çocuğa o şekilde izin verilmelidir. Televizyon izle konusunda birçok değişik düşünce vardır. Ama hiçbir düşünce televizyonun olumlu yönlerini gölgeleyemez.  Televizyon olmasaydı hayat sıkıcı olurdu. Bilgilere ulaşmak zor olur. Hava durumunu, sağlığımızı ilgilendiren durumları, ekonomi haberlerini, dünyadaki değişimler, savaşlar, afetler, teknolojik ilerlemeleri en başta televizyondan öğreniriz. Bu yüzden çok önemli bir teknolojik üründür. Örneğin uzun bir yola çıkacaksanız yol durumu hakkında televizyondan bilgi alabilirsiniz. Bunun gibi televizyonun insan hayatını olumlu yönde etkileyen birçok artısı vardır.

Samanyolu TV izleyici kitlesinin istekleri doğrultusunda yayın yapmaktadır. Bundan dolayı birçok izleyiciye sahiptir. Genelde dinle ilgilenen kesim bu kanalı tercih eder. İzleyici kitlesini seçen kanal programlarını ve dizi içeriklerini buna göre düzenlemekte ve yayına sokmaktadır. Tv izle diyorsanız ve dini programları seviyorsanız bu kadar tam size göredir.

 


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu ecanlitv.com

 1. necip diyor ki:

  kanal açılmıyor
  seyredemıyoz

 2. nerin diyor ki:

  cok begeniyorum saman tv nin purogramlarini

 3. ümmet diyor ki:

  bu kanal gözükmüyü donuyo ama seviyorum:)

 4. Kübra diyor ki:

  Niye büyütülmüyo.Biraz da ürkütücü

 5. zara diyor ki:

  şevqet tepenin hic bir bölümünü kaçırmırız

 6. admin diyor ki:

  çok güzel kanal ama donuyo ne yapalım onada katlancaz artık

 7. abdi diyor ki:

  benim serdal usteymen

 8. Azim diyor ki:

  Cox guzel kanaldir.Asasda heyvanlar hakqinda verilan,verlis xosuma gedar.Onlara baxaram.

Announcement: Samanyolu Tv için 121 Yorum YapıldıDuyuru

Sitemizde bulunan bütün kanallar internette mevcut olan en iyi görüntü ile sizlere sunmaya çalışmaktayız.Yayını olmayan yada aksayan kanallar kendi siteleri dahil diğer sitelerde de aynı şekilde sorunlu olacağını bilmenizi isteriz..Canlı tv kanallarına yaptığınız yorumlar moderatör arkadaşlarımız tarafından kontrolden geçmektedir.Herhangi bir reklam, hakaret ve benzeri yıkıcı yorumlar içermeyen mesajlar onaylanmaktadır.Canlı yayın kanallarına yapılan üst üste mesajlar ise birleştirilmektedir.Siz ziyaretçilerimizin yorumları bizler için değerlidir.En asgari şekilde yorumlarınıza müdehale etmeden olduğu gibi yayınlamaya özen gösteriyoruz.Lütfen Türkçe'mizi doğru kullanarak yorum göndermeye devam ediniz.Diğer canlı tv izle siteleri gibi yandaş olmadığımızı bilmenizi isteriz.Amacımız sizlere en iyi canlı yayın hizmetini sunmaktır.